Welcome!! Register or Login

    Job details

Job Offer: ОХРАНИТЕЛИ ЗА ХОТЕЛ HILTON SOFIA:

Job description:

Offer:

ОХРАНИТЕЛИ ЗА ХОТЕЛ HILTON SOFIA

ASP една от най-големите охранителни фирми в България и еталон за качество. Избират ни световни марки и международни компании за охраната на бизнеса им в България. ASP присъства над 25 години на българския пазар, първоначално под бранда „АСО-ПИРЕЛИ“. Компанията е надежден и предпочитан партньор за своите клиенти, като работи водена от постоянен стремеж да предоставя Качество, отговарящо на стандартите на международните лидери в охранителната сфера.

ASP разширява дейността си и търси да назначи служители /ЖЕНИ и МЪЖЕ/ на длъжност "Охранител " за обект Хотел HILTON SOFIA, гр. София

Ако Вие притежавате:
• Чисто съдебно минало
• Завършено минимум средно образование
• Добър външен вид
• Основни познания по английски език
• Компютърна грамотност
• Умения за работа със системи за видеонаблюдение ще се счита за предимство

Вашите задължения ще включват:

• Изпълнение на задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект;
• Недопускане и своевременно предотвратяване на нарушения на охранявания обект;

Ние Ви предлагаме:

- ОТЛИЧНО ТРУДОВО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ;
- ОТЛИЧНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД;
- ОСИГУРЕНА ХРАНА ЗА ВСЯКО ДЕЖУРСТВО;
-Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден;
- Бонусна система;
- Първоначално обучение и представително облекло;
- Възможност да се присъедините към една от най-добрите фирми в бранша;
- Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение;
- Работа по график – Дневни и Нощни Смени ;

Ако нашето отлично предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Телефон за връзка с нас: 0889 308 338

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Skills:

Job Category: Accounting [ View All Accounting Jobs ]
Language requirements:
Employment type:
Salary: Unspecified
Degree: Unspecified
Experience (year): Unspecified
Job Location: Lienchiang
Company Type Employer
Post Date: 06/07/2024 / Viewed 8957 times
Contact Information