Welcome!! Register or Login
June 01 2024

    Job details

Job Offer: ЗАМЕСТНИК РЪКОВОДИТЕЛ КАСИ:

Job description:

Offer:

ЗАМЕСТНИК РЪКОВОДИТЕЛ КАСИ

"ХИТ ХИПЕРМАРКЕТ" ЕООД ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ за магазина си в кв. Младост отговорни и позитивни служители за позицията:

ЗАМЕСТНИК РЪКОВОДИТЕЛИ в отдел "КАСИ"

Основни задължения:
- Осъществява ръководна и контролна дейност на касиерите
- Организира работния процес в касова зона
- Обработва дневния оборот на магазина и го подготвя за инкасо
- Води касови документи
- При необходимост работи на каса
- Решава ежедневни проблеми в отдела.

Изисквания към кандидатите:
- средно образование;
- задължителен опит при обслужване на клиенти и работа с касов апарат - мин.3 год.;
- предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- добри комуникативни умения и организационни умения.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с реално осигуряване
• Работа на пълно работно време
• Въвеждащо обучение
• Възможност за участие в програма "Мултиспорт"
• Гъвкаво работно време на смени
• Ваучери за храна на стойност 80лв

Свободните позиции са за магазина Младост.

Ако желаете да кандидатствате за тази позиция и да работите за сериозен и отговорен работодател, моля, кандидатствайте с автобиография и снимка. Документи можете да изпратите и на пощ. адрес:
София ПК 1799, бул."Ал. Малинов" №75 "Хит Хипермаркет" ЕООД за отдел "Човешки ресурси".

Skills:

Job Category: Accounting [ View All Accounting Jobs ]
Language requirements:
Employment type:
Salary: Unspecified
Degree: Unspecified
Experience (year): Unspecified
Job Location: Lienchiang
Company Type Employer
Post Date: 05/07/2024 / Viewed 18919 times
Contact Information