Welcome!! Register or Login

    Job details

Offer: Служител звено Сухо строителство:

Job description:

Offer:

Служител звено Сухо строителство

ТАШЕВ-ГАЛВИНГ е търговска фирма с основна дейност търговия със строителни материали, метали, дребна железария, електроинструменти, ръчни инструменти, крепежни елементи, В и К и др.

Месторабота: гр. София, бул. Климент Охридски 68 - намира се до Студентски град

Вашите задължения са:
- Подреждане и разпределение на доставената стока в складовите пространства на звеното;
- Подготвяне и натоварване на закупената стоката от клиента;
- Работният процес е свързан с полагане на физически труд и натоварване.

От Вас очакваме:
- Минимум средно образование;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност;
- Стремеж към нови знания и самоусъвършенстване;

Ние предлагаме:

- Продуктово и търговско обучение;
- Възможност за професионална реализация в голяма българска фирма за търговия
със строителни материали, машини и инструменти;
- Условия на труд, съобразени с българското законодателство;
- Заплата 1350 лв. нетна (чиста) сума;
- Осигуровки се начисляват върху цялата заплата.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ.

Skills:

Job Category: Accounting [ View All Accounting Jobs ]
Language requirements:
Employment type:
Salary: Unspecified
Degree: Unspecified
Experience (year): Unspecified
Job Location: Lienchiang
Company Type Employer
Post Date: 03/18/2024 / Viewed 22 times
Contact Information