Welcome!! Register or Login

    Job details

Offer: Оператор Дообработване на Велпапе:

Job description:

Offer:

Оператор Дообработване на Велпапе

DS Smith Bulgaria S.A. (Ди Ес Смит България АД) работи в сферата на B2B и е най-големият производител на опаковки от велпапе в България, част от глобалната DS Smith Група със централен офис в Лондон, над 200 фабрики и 28500 служители в 37 държави.

Ако имате желание да научите нови неща, да станете част от амбициозен и мотивиран екип, да инвестирате част от себе си в мечтата си да бъдете успешни, не се колебайте да кандидатствате за обявената свободна позиция.

Вашите Отговорности:
•Обслужва технологичната линия и контролира качеството на произвежданата продукция и при несъответствие сигнализира прекия си ръководител
•Работа на двусменен график по предварително утвърден график

Нашите Изисквания:
•Средно образование
•Способност за самостоятелна работа
•Комуникативност, ангажираност и работа в екип

Предимства
•Предишен опит на подобна позиция

Ние Ви предлагаме:
•Конкурентно възнаграждение и атрактивен пакет социални придобивки
•Отлични възможности за професионална реализация
•Безплатен транспорт в рамките на гр. Разград

Предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Очакваме Вашите кандидатури!

Skills:

Job Category: Accounting [ View All Accounting Jobs ]
Language requirements:
Employment type:
Salary: Unspecified
Degree: Unspecified
Experience (year): Unspecified
Job Location: Lienchiang
Company Type Employer
Post Date: 03/17/2024 / Viewed 45820 times
Contact Information